Портфелі, ділові сумки

Сортування:
Показати:
Вид: Списком Таблицею
 • Портфель кожаный Folio Black
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: ЧЕРНЫЙ, код 76 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом состаривания. Закрывает..
  1994.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Blue
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: СИНИЙ, код 62 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом состаривания. Закрываетс..
  2189.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Brandy Nut
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке Тип кожи на фото: Grante Цвет на фото: СВЕТЛО-КОРИЧНЕВЫЙ БРЕНДИ, код 88 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Закрывается на портфельный замок. В портфель отлично поместится ноутбук 13", дело..
  2189.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Brown
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: КОРИЧНЕВЫЙ, код 51 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом сост..
  1994.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Brown
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: КОРИЧНЕВЫЙ, код 51 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом сост..
  2189.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Camel
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: КЕМЕЛ, код 79 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом состарива..
  1994.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Cognac
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: КОНЬЯК, код 65 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом состарив..
  1994.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Cognac
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: КОНЬЯК, код 65 Размер: 38х31х9 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом состарив..
  2290.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Comb GC
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: КОНЬЯК, код 65/ЗЕЛЕНЫЙ, код 77 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с э..
  1994.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Nut
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Grante Цвет на фото: КОРИЧНЕВЫЙ ОРЕХ, код 83 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Металлический замок: Без замка В портфель отлично поместится ноутбук 13"..
  1994.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Onyx
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Мужские портфели,Портфели унисекс,Сумки на замке,Сумки на кнопке Тип кожи на фото: Grante Цвет на фото: ЧЕРНЫЙ ОНИКС, код 86 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Металлический замок: На замке Закрывается на портфельный замок. В портфель ..
  2189.00 грн.
 • Портфель кожаный Folio Red
  Характеристики: Тип: Женские портфели,Сумки на замке Тип кожи на фото: Crazy Horse Цвет на фото: КРАСНЫЙ, код 78 Размер: 35х25х8 Подкладка: отсутствует Сумка-портфель выполнена из натуральной кожи «сrazy horse» с эффектом состаривания. Закрывается на портфельный замок. В портфел..
  2189.00 грн.
 • Сэтчел Blank - black point
  Габариты: 31х23х9 см. Материалы: натуральная кожа. Цвет: черный. Фурнитура: никель. Съемный наплечный ремень. Ювелирный декор: шильда из серебра 985 пробы, ручной работы. Сэтчел Blank black point, из качественной натуральной кожи, с серебряным декором на клапане.  Основное отделение..
  5600.00 грн.
 • Эм бордо
  Размер: 31х23х9см Закрывается Эм при помощи фирменного замка Level. Внутри имеет одно большое отделение, один карман на молнии, один карман для мелочей (18х13см) и два кармана снаружи. Сумка оснащена удобной ручкой, съемным регулируемым ремешком через плечо и внутренним подкладом из плотной ткани..
  3000.00 грн.
 • Эм красный
  Размер: 31х23х9см Закрывается Эм при помощи фирменного замка Level. Внутри имеет одно большое отделение, один карман на молнии, один карман для мелочей (18х13см) и два кармана снаружи. Сумка оснащена удобной ручкой, съемным регулируемым ремешком через плечо и внутренним подкладом из плотной ткани..
  3000.00 грн.

Жіноча сумка портфель

Для сучасної бізнес-леді імідж - це все. Вона завжди повинна виглядати бездоганно, оскільки до неї прикута увага партнерів по бізнесу, колег по роботі і т.д. Образ ділової жінки складається з багатьох деталей, серед яких важливе значення мають аксесуари, такі як жіноча сумочка або шкіряний портфель (для паперів, документів). Це не просто обов'язковий аксесуар. З її допомогою жінки висловлюють свою індивідуальність і підкреслюють свій статус. Такі вироби бувають найрізноманітніші. Вони відрізняються розміром, призначенням, матеріалом виробництва. Для кожного випадку завжди є своя сумочка або портфель. Має велике значення, що має вміщуватися в цей аксесуар: тільки косметичка, ключі та телефон або ще й документи для роботи. Для ділових бізнес-леді ідеальне рішення - жіночий портфель для документів (зі шкіри).

Жіночі ділові сумки (під документи) досить універсальні. Вони підходять дамам будь-якого віку і статусу. Такі аксесуари місткі і прекрасно тримають форму. Жіночі портфелі шкіра (купити Львів) підходять для походів на роботу, для прогулянок і навіть для походів по магазинах. Це найбільш універсальний вид жіночих сумок.
Перш ніж сумку портфель жіночу купити (Україна), потрібно спочатку визначитися, для яких цілей вона буде використовуватися і наскільки місткою повинна бути.

Призначення сумок портфелів для жінок

• Сумка портфель в дорогу. Розмір аксесуара залежить від тривалості і відстані поїздок. Матеріал, з якого виготовлений портфель, повинен бути міцним і легко піддаватися чищенню. Місткість повинна бути достатньою, щоб помістити предмети для особистої гігієни, які легко дістати при потребі, а також телефон, планшет, зарядні пристрої, документи і косметичку. Колір краще вибирати темний.
• Портфель для походів на роботу. Красива ділова сумка для документів жіноча - це дуже важливий показник статусу жінки і її місця в колективі. До вибору аксесуара варто поставитися з усією серйозністю. Краще вибирати сумку одного з іменитих брендів. Розмір портфеля (та його ціна Хмельницький), безпосередньо залежить від роду діяльності. Так, планшет і зошит помістяться в невеликий аксесуар, а ось для документів і папок формату А4 необхідний буде модель відповідного розміру. Крім документів в ньому має залишатися місце і для особистих речей (косметички, телефону і т.д.). Для бізнес-леді прекрасно підійде жіночий шкіряний портфель. Він завжди буде виглядати елегантно і презентабельно. Замінники шкіри також бувають дуже хорошими за якістю і добре зарекомендувати себе в ході експлуатації, як наприклад стьобані сумки-шопери. Для ділової жінки підійдуть портфелі чорного, коричневого, темно-червоного кольорів.
• Для навчання. Для відвідування школи або ВНЗ необхідний буде портфель, який має кілька відділів. Туди можна вмістити канцелярські приладдя, зошити і книги. Також залишиться місце для гаджетів і навіть для змінної форми. Ідеально підійде портфель зі шкіри, які можна трансформувати в рюкзак. Яскравий колір доповнить образ і виглядає відмінно в поєднанні з невимушеним молодіжним стилем.
• Для магазинів. Знадобиться великий портфель з широкими відділами і щільно пришитими ручками. Тканина потрібно також вибирати таку, яка легко піддається чищенню.
• Прогулянковий портфель. Для прогулянок підійдуть модні портфелі невеликого розміру. Вони можуть бути виконані в найрізноманітніших стилях, бути яскравими або мати різноманітний декор. В тренді варіанти із брелоками з натурального хутра.

Матеріал, з якого виготовляються сумки портфелі, може бути: шкіра, текстиль, замінник шкіри, атлас або замша. Залежно від переваги жінки і призначення портфеля буде залежати, з чого виготовлений аксесуар і його величина. Багато дівчат віддають переваги маленьким аксесуарам, а інші, навпаки, на всі випадки купують місткі моделі. В інтернет-магазині bag.kiev.ua широкий асортимент стильних шкіряних портфелей для документів для жінок і дівчат. Є швидка доставка по містах України: Львів, Хмельницький, Івано-франківськ, Луцьк, Чернівці, Рівне і т.н.